Véél meer dan een makelaar +34 966 27 69 23 info@ro-spain.com

Vrijstaande villa’s in Polop

Alicante (Alacant)

Nieuwbouw

€477.500

Referencia:

 CN74.05.124388

Slaapkamers
Slaapkamers property meta icon. 3
Badkamers
Badkamers property meta icon. 2
Area
Area Size property meta icon. 124 m2

Omschrijving

De villa’s beschikken over drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over de begane grond en de bovenverdieping, met een eigen parkeerplaats en een grote tuin.

Er is een ruime woonkamer met open keuken- eetkamer, welke veel lichtinval geniet dankzij de grote ramen. De keuken is volledig ingericht met onder- en boven keukenmeubilair en voorzien van een ingebouwde spoelbak.

De slaapkamers, die de hele dag natuurlijk licht binnenlaten, zijn ruim en voorzien van inbouwkasten. De badkamers zijn uitgevoerd met een badkamermeubel, een wastafel en een douchescherm.

Verder pre-installatie van airconditioning via luchtkanalen, een aerothermisch systeem voor warmwater voor huishoudelijk gebruik, video-intercom, zonnepanelen en pre-installatie voor het opladen van elektrische auto’s.

Dit project beschikt over een gemeenschappelijk zwembad, privéparkeergelegenheid en een prachtige tuin. De villa’s bevinden zich in een privécomplex met 24-uursbeveiliging.

Het project ligt in Polop aan de Costa Blanca noord, op slechts 9 km van Benidorm, waar zich de beste stranden van de Middellandse zee bevinden en op 2 km van sportvelden, een grote verscheidenheid aan winkels, restaurants en alle verdere voorzieningen.

De regio Polop biedt een breed scala aan mogelijkheden voor wie graag actief bezig is in een rustige omgeving en omringd door natuur.

Verblijf in een natuurlijke omgeving met een prachtig uitzicht op de bergen en geniet van de rust, ontspanning en heerlijke temperatuur die dit mediterrane gebied het hele jaar door heeft.

Aanvullende informatie

  • :

Ligging van het project of woning

Vergelijkbare eigenschappen