Geschakelde woningen in Daya Nueva
Exclusief project van spectaculaire geschakelde woningen in mediterrane stijl, gelegen in…
€399.900

Véél meer dan een makelaar!
Sinds 2005
Torre de la Horadada, Pilar de la Horadada, La Vega Baja, Alicante, Comunidad Valenciana, 03191, España

Nieuwbouwresidentie met een exclusieve selectie van appartementen in mediterrane stijl in Torre de la Horadada, een van de meest gewaardeerde kustplaatsen aan de zuidelijke Costa Blanca.
Het project omvat in totaal 8 moderne appartementen met 1 en 2 slaapkamers, ontworpen om functionaliteit, stijl en natuurlijk licht in elke ruimte te combineren. De woningen beschikken over aangelegde gemeenschappelijke tuinen, een gemeenschappelijk zwembad op het dakterras en een aantrekkelijke solarium- en barbecuezone, waardoor ruimtes ontstaan die ideaal zijn voor ontspanning en het buitenleven onder de mediterrane zon.
De residentie is gelegen in een omgeving met alle voorzieningen die het dagelijks leven comfortabel en praktisch maken. In de directe omgeving bevinden zich supermarkten, cafés, restaurants, winkels en recreatiemogelijkheden, waardoor bewoners kunnen genieten van een stedelijke levensstijl zonder de rust van een kustomgeving op te geven.
Exclusief project van spectaculaire geschakelde woningen in mediterrane stijl, gelegen in…
€399.900
Prachtige villa´s naast het natuurpark Las Lagunas van La Mata.…
€579.000
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Suze OrmanOp de hoogte blijven van het laatste Spanje nieuws & huizenaanbod?
Schrijf je nu in op onze Nieuwsbrief en ontvang relevante informatie en tips.
Je privacy is 100% gegarandeerd.
