Cabo de las Huertas · Alicante | Exclusieve villa’s met 4 & 5 slaapkamers
Cabo Huertas · Costa Blanca Noord
€1.150.000
Alicante (Alacant)
Nieuwbouw
€185.000
Moderne appartementen met de mogelijkheid van drie slaapkamers en twee badkamers of twee slaapkamers en twee badkamers. De appartementen hebben uitzicht op de wijngaarden van Hondón de las Nieves, een stadje gelegen in een prachtige vallei tussen olijf- en amandelboomgaarden.
De slaapkamers zijn ruim en licht en de badkamers zijn voorzien van sanitair van topkwaliteit en kranen met ingebouwde reservoirs. Tevens voorzien van pre-installatie airconditioning via luchtkanalen, aerothermische warmtepomp voor warmwatervoorziening voor huishoudelijk gebruik en zonnepanelen voor energiebesparing.
Het wooncomplex beschikt over een gemeenschappelijk zwembad en er is een parkeerplaats en berging in de kelder inbegrepen.
Gelegen in het zuidwesten van de provincie Alicante, in de regio Vinalopó Medio, met drie dorpskernen: Hondón de las Nieves, La Canalosa en El Rebalso.
In deze vallei, beschermd door het Crevillente-gebergte, groeit de heerlijke tafeldruif met de oorsprongsbenaming “Vinalopó Table Grape”.
Daarnaast zijn er in en rond de stad diverse natuurgebieden en gebouwen van historische en culturele waarde te vinden die zeker een bezoek waard zijn.
Cabo Huertas · Costa Blanca Noord
€1.150.000
Pilar de la Horadada · Costa Blanca Zuid
€304.900
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Please enter the 6-digit OTP sent to your email.
Time remaining: 05:00